УКРАЇНА

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nullam vitae vehicula nisl. Nulla facilisi. Vestibulum ligula ante, varius ut velit eu, posuere efficitur odio.

EN/UA

DufEnergy Ukraine

DXT діє в Україні як DufEnergy Ukraine.
DXT, міжнародний торговий дім, є провідним гравцем на оптовому ринку природного газу та електроенергії. Засновані у 2005 році як DufEnergy Trading SA, в 2018 році ми пройшли процес ребрендингу і працюємо сьогодні на ринку як DXT. Наша успішна діяльність дозволила розширити наші основні напрямки діяльності по всій Європі та за її межами. Діючи в більш ніж 20 країнах та торгуючи більш ніж 1’000 ТВт-год, DXT є конкурентним та гнучким гравцем на волатильному ринку. Ми маємо сильні ноу-хау в торгівлі природним газом, також ми оптимізуємо потоки природного газу, інвестуючи в фізичне транспортування та потужності по зберіганню. Ми прагнемо використовувати наш досвід та міцну ділову мережу для входження на український ринок, торгуючи природним газом з українськими партнерами.
З офісом у Києві, DufEnergy Ukraine підписало Договір на транспортування та зберігання газу з місцевим Оператором Газотранспортної Системи.

Документи

nascosta
Договір Постачання
Законодавство та регулювання
Порядок вирішення спорів
Договір про використання сайту
Мінімальні стандарти якості постачання газу
Правила постачання газу
Інформація щодо постачання газу та мінімальних стандартів якості
Інформація щодо відсутності постачання газу
Інформація щодо дотримання правил постачання та мінімальних стандартів якості
Загальні умови постачання
Ціна природного газу