NATURAL GAS

DXT діє в Україні як DufEnergy Ukraine.
DXT, міжнародний торговий дім,  є провідним гравцем на оптовому ринку природного газу та електроенергії. Засновані у 2005 році як DufEnergy Trading SA, в 2018 році ми пройшли процес ребрендингу і  працюємо сьогодні на ринку як DXT. Наша успішна діяльність дозволила розширити наші основні напрямки діяльності по всій Європі та за її межами. Діючи в більш ніж 20 країнах та торгуючи більш ніж 1’000 ТВт-год, DXT є конкурентним та гнучким гравцем на волатильному ринку. Ми маємо сильні ноу-хау в торгівлі природним газом, також ми оптимізуємо потоки природного газу, інвестуючи в фізичне транспортування та потужності по зберіганню. Ми прагнемо використовувати наш досвід та міцну ділову мережу для входження на український ринок, торгуючи природним газом з українськими партнерами.
З офісом у Києві, DufEnergy Ukraine підписало Договір на транспортування та зберігання газу з місцевим Оператором Газотранспортної Системи.

DXT operates in Ukraine as DufEnergy Ukraine.
DXT, an international commodities trading house, leading player in the wholesale natural gas and power market. Founded in 2005 as DufEnergy Trading SA, in 2018 we have gone through a rebranding process and operate today on the market as DXT. Our successful performance has led us to expand our core businesses all over Europe and beyond. Active in more than 20 countries and trading over 1’000TWh, DXT is a competitive and flexible player in a volatile market. We have a strong know-how in natural gas trading and we optimize the natural gas flows investing in physical transportation and storage capacity. We are committed to exploit our expertise and our strong business network to enter into the Ukrainian market, trading natural gas with UA partners. With an office in Kiev, DufEnergy Ukraine has signed a gas transmission and storage agreement with the local TSO.

Points of contact for consumer

Contact person: Vadim Ovcharenko
Tel: +380 (44) 394 58 98
E-mail: vadim.ovcharenko@dufenergy.kiev.ua
Working hours: 09:00-18:00 Monday to Friday
Address: BC “Gulliver”, 1a, Sportyvna sq,
17th floor, 01601 Kyiv, Ukraine

Точки контакту для споживача

Контактна особа: Вадим Овчаренко
Тел: +380 (44) 394 58 98
Ел пошта: vadim.ovcharenko@dufenergy.kiev.ua
Часи роботи: 09: 00-18: 00 з понеділка по п’ятницю
Адреса: БЦ «Гулівер», 17-й поверх,
Площа Спортивна, 1-А, 01601, Київ

Documents/Документи